taksi.mayak@gmail.com

Вантажоперевезення в Києві:

(044) 227-10-11

(093) 045-16-99

(099) 202-23-27

(096) 805-65-58

МИ ПРАЦЮЄМ ЦІЛОДОБОВО

osobennosti-gruzoperevozki-v-prednovogodii-periodВантажоперевезення, в період підготовки до новорічних свят, мають цілий ряд особливостей, які суттєво впливають на весь процес в цілому. Це, в першу чергу, пов'язано з тим, що крім щоденної кількості замовлень і обсягу роботи, виконуються ще й додаткові перевезення, які необхідні для транспортування різних подарунків, ялинки, купленої, за акційними цінами, побутової техніки, меблів для дому або офісу, і інших невеликих, а також великогабаритних речей.

Всі вищезгадані фактори суттєво підвищують щільність вантажоперевезень, що може негативно вплинути на загальний стан працездатності і істотно знизити якість виконання своїх обов'язків компаніями. В кінцевому підсумку, це призведе до часткового порушення графіка, зміщення його на невизначений термін, тривалих затримок, поспішним дій працівників, втрати пильності і зниження концентрації уваги.

Крім того, що є величезна ймовірність завдання шкоди майну, Ви будете ще й морально пригніченими, розчарованими, роздратованими і вкрай незадоволеними вантажоперевезеннями. Весь процес, незалежно від рівня і професіоналізму співробітників вантажного таксі, викличе вкрай негативне враження і залишить негативний осад на тривалий час, що не дозволить об'єктивно оцінити якість виконаної роботи. Для того, що б уникнути такої небажаної ситуації і не зіпсувати передсвятковий настрій, необхідно подбати про майбутню транспортуванні майна кількома днями раніше. Вантажоперевезення потрібно спланувати заздалегідь, зателефонувавши за контактними номерами і оформити замовлення. Однією з провідних компаній в Києві, яка має величезний досвід роботи, прекрасну технічну базу і прекрасний, високоякісний сервіс, є вантажне таксі «Маяк».