taksi.mayak@gmail.com

Вантажоперевезення в Києві:

(044) 227-10-11

(093) 045-16-99

(099) 202-23-27

(096) 805-65-58

МИ ПРАЦЮЄМ ЦІЛОДОБОВО

Компанія «Маяк» здійснює вантажні перевезення по Києву на максимально вигідних та комфортних умовах для своїх клієнтів. Для нас, повне задоволення побажань і переваг замовника є основним пріоритетом, на який ми завжди акцентуємо увагу.

Дуже важливо завжди враховувати, незалежно від ситуації, думку кожногоі прагнути до постійного вдосконалення професійних навичок, підвищення якості обслуговування, динамічно розвиватися і виходити на новий рівень сервісу. Для підвищення ефективності вантажоперевезення, компанія «Маяк», протягом усього часу роботи на даному сегменті ринку, проводить модернізацію транспортних засобів, а також технічних засобів, збільшує кількість і різновид автомобільного парку.

Наше вантажне таксі не тільки здійснює транспортування майна будь-яких габаритів, але і надає можливість його тимчасового зберігання в охоронюваному складі, в надійному місці, гарантуючи повну безпеку. Крім цього, ми гарантуємо і беремо повну відповідальність за цілісність вантажоперевезення по Києву на всіх її етапах, а також дбайливе ставлення наших співробітниківі професійний підхід до виконання поставленого завдання.

Ще однією істотною перевагою, гордістю компанії «Маяк», є висококваліфікований і досвідчений персонал, що має виключно позитивні моральні якості. Вихованість, працьовитість, розуміння клієнта і величезна відповідальність - це основоположні критерії відбору персоналу в вантажне таксі «Маяк».

Якщо Ви хочете переконатися в істинності та правдивості вищесказаного, телефонуйте за вказаними на сайті номерами і замовляйте вантажоперевезення свого майна. Менеджери нашої компанії максимально спростять для Вас цей процес, проконсультують і допоможуть вибрати найбільш оптимальний варіант. Користуйтеся послугами вантажного таксі «Маяк»і відчуєте високий сервіс обслуговування, а також оптимальні таріфние плани