taksi.mayak@gmail.com

Вантажоперевезення в Києві:

(044) 227-10-11

(093) 045-16-99

(099) 202-23-27

(096) 805-65-58

МИ ПРАЦЮЄМ ЦІЛОДОБОВО

Вкрай делікатними і не особливо приємними моментами в житті кожної людини є вантажоперевезення, здійснення яких має проходити завжди на найвищому рівні.

Цей рутинний, складний, неприємний процес, що супроводжується додатковими стресовими обставинами, повинен мати більш позитивний характер, позначений мінімальними фізичними і моральними витратами. Ці фундаментальні поняття повинні бути основними і визначальними ознаками професіоналізму, виключно високої якості, пріоритетним завданням для кожного вантажного таксі, яке прагне мати певні амбіції і авторитетність в даному сегменті ринку предоставляемых послуг.

Налагоджений механізм виконання вантажоперевезення, чітко відпрацьований, надійний і перевірений часом, а також і досвідом, алгоритм дій на всіх етапах є єдиним засобом для того, що б уникнути небажаних наслідків, а також негативних відгуків з боку замовника. Думка клієнта особливо важливе і є одним з головних чинників в процесі природного вибору вантажного таксі, а для того, що б він залишився задоволений, по закінченню вантажоперевезення, необхідно враховувати кілька важливих моментів.

По-перше, в процесі розмови з клієнтом. При оформленні замовлення, менеджеру потрібно вести себе ввічливо, поважати думку клієнта, уважно вислуховувати його побажання і, при необхідності, в украй стриманою і коректній формі, з усім властивим повагою, викласти свої рекомендації, грамотно обґрунтувавши і аргументувавши їх.

Переконайте клієнта, в процесі розмови, що його проблема вам не байдужа, щирі виявите бажання, а також готовність допомогти вирішити проблему щодо грузоперевозки. Клієнт - тонка і ранима натура, якщо Ви встановите з ним емоційний зв'язок, тоді він відчує довіру і мінімальну симію.