taksi.mayak@gmail.com

Вантажоперевезення в Києві:

(044) 227-10-11

(093) 045-16-99

(099) 202-23-27

(096) 805-65-58

МИ ПРАЦЮЄМ ЦІЛОДОБОВО

В процесі телефонної розмови з менеджером фірми були порушені абсолютно всі тонкощі вантажоперевезення по Києву і прийняті відповідні оптимальні рішення.

Це був суботній вечір. Оренда житла стікала через кілька днів, тому мені необхідно було оформити замовлення в самий найближчий час і максимально швидко виконати транспортування свого майна з однієї квартири на іншу. Неділя є вихідним днем ​​і ідеально підходящим варіантом для вантажоперевезення. Київ, в цей день, як правило, не сильно завантажений автомобілями на дорогах, що ще більше спрощує процес переїзду.

Часу було катастрофічно мало і, чесно кажучи, спочатку, я думав, що оформити вантажоперевезення і підготуватися до них в такий короткий термін практично неможливо. Але, на щастя, вантажне таксі«Маяк» мене переконало в зворотному. Менеджер компанії дуже уважно мене вислухав, записав всю необхідну інформацію, а також взяв до уваги всі побажання, переваги, тонкощі і особливості.

Після того, як я виклав всі свої позиції і побажання щодо вантажоперевезення свого майна в інший кінець Києва, співробітник фірми, виходячи зі свого досвіду, практичних навичок, а також більш глибоких знань в даній сфері, запропонував мені кілька альтернативних способів здійснення даного переїзду. Він аргументував свої варіанти переконливими доводами, виходячи з моїх побажань, а також можливостей і, грунтуючись на власних обгрунтуваннях, вніс певні корективи для того, щоб не допустити небажаних негативних наслідків.

Через деякий час, ми прийшли до спільного знаменника, і затвердили майбутній процес вантажоперевезення. У процесі розмови були визначені: спільна вартість всіх послуг, враховуючи відстань, час вантаження, транспортування і вивантаження майна, оптимальне по вантажопідйомності і витраті палива транспортний засіб, його час і місце приїзду, а також багато інших нюансів, які можуть вплинути на здійснення даного процесу.

Вантажне таксі «Маяк» вже на цьому етапі розвіяв абсолютно всі мої сумніви щодо професіоналізму, а також високої якості вантажоперевезення даної компанії. Перші враження створилися винятково позитивні. Залишилося тільки переконатися в цьому насправді, на практиц/p>