taksi.mayak@gmail.com

Вантажоперевезення в Києві:

(044) 227-10-11

(093) 045-16-99

(099) 202-23-27

(096) 805-65-58

МИ ПРАЦЮЄМ ЦІЛОДОБОВО

Після успішного оформлення в телефонному режимі з представником компанії «Маяк» замовлення, залишилося тільки дочекатися наступного дня і реалізації процесу вантажоперевезення.

Субота почалося досить бурхливо і активно, в переддень переїзду. Транспортний засіб, за попередньою домовленістю, мало приїхати о 15:00, так що у мене залишалося ще кілька годин для того, щоб повністю встигнути підготуватися до моменту прибуття співробітників вантажного таксі« Маяк »і для здійснення максимально швидкої вантажоперевезення по Києву свого майна.

За 15 хвилин до зазначеного часу, мені передзвонив представник компанії, уточнив всю необхідну інформацію і попередив, що буде точно в зазначений час. Так і вийшло. Рівне о 15:00 він був уже на місці. Транспортний засібвиявилося досить містким і дуже зручним, з можливістю навантаження з двох сторін. Це дозволило істотно спростити початковий процес вантажоперевезення.

Після того, як все майно було переміщено в кузов автомобіля, ми рушили в дорогу. Транспортування пройшло також успішно. Водій використовував весь свій талант і професійні якості, здійснюючи все маневри досить плавно, уважно і вкрай обережно. Були створені всі необхідні умови для повного забезпечення схоронності речей при виконанні цієї складної вантажоперевезення в Києві.

Переїзд закінчився і цей процес вийшов на останній, завершальний етап. Залишилося тільки перенести всі мебліта інше майно в нову квартиру і розрахуватися за надані послуги. Приємно здивував також і той факт, що водій, не маючи ніяких зобов'язань, вирішив допомогти і також взяв безпосередню участь, істотно полегшивши нам задачу, скоротивши таким способом витрачений час.

Такий професійний підхід, розуміння і відповідальність співробітників компанії «Маяк» викликає виключно позитивні емоції у всіх клієнтів, а також має в своєму розпорядженні їх до позитивних відгуків. Це велика заслуга абсолютно всього колективуданого вантажного таксі «Маяк». Починаючи від керівництва, яке здійснює контроль над виконанням вантажоперевезення, як в Києві, так і в інших містах України, а також заохоченням в разі успіху і, закінчуючи водієм або вантажником, які з величезною відповідальністю, а також готовністю допомогти, підходять до здійснення даного процесу .

Компанія «Маяк» - це поєднання прекрасної якості, чудового сервісу та оптимальних цін, яка забезпечити виконання вантажоперевезення на виключно високому рівні , залишивши після завершення даного процесу тільки позитивні емоції. Користуйтеся тільки кращим, бережіть своє безцінне здоров'я, радійте кожному дню і любите життя без залишку, у всіх його барвах і колах.