taksi.mayak@gmail.com

Вантажоперевезення в Києві:

(044) 227-10-11

(093) 045-16-99

(099) 202-23-27

(096) 805-65-58

МИ ПРАЦЮЄМ ЦІЛОДОБОВО

Дрібні вантажоперевезенняВантажне таксі «Маяк» надає послуги вантажних перевезень на ринку України вже більше 10 років.

Ми допоможемо Вам організувати квартирний, офісний переїзд, перевезення меблів і піаніно.

Крім всіх перерахованих послуг ми пропонуємо зробити дрібні вантажоперевезення.

 

Вантажоперевезення Київ УкраїнаКомпанія «Маяк» надає весь спектр послуг вантажоперевезень в Києві, області, а також по всій Україні вже більше 10 років.

Широкий спектр послуг для комфортного перевезення вантажу: вантажоперевезення по Києву (області) і Україні

 

Перевезення меблів Київ недорогоВантажне таксі «Маяк» вже більше 10 років професійно займається вантажними перевезеннями.

Також ми надаємо послуги:

організацією офісних, квартирних переїздів, а також послуги з перевезення меблів і інших великогабаритних вантажів по Києву, Київській області та всієї України

 


Перевезення вантажів Послуги з перевезення вантажів - один з найбільш затребуваних видів транспортних перевезень на сьогоднішній день в Україні.

У першу чергу це пов'язано з постачанням товарами, відправкою і одержанням тих чи інших видів вантажів у великих містах і обласних центрах.

З огляду на дані факти, компанія «Маяк» пропонує широкий спектр послуг, пов'язаних з перевезенням вантажів по Києву (області) і всій Україні.

 

Газель для вантажоперевезеньКомпанія «Маяк» займається вантажоперевезеннями вже більше 10 років.

За цей час ми напрацювали величезний досвід і точно знаємо, що потрібно нашим клієнтам.

Ми здійснюємо перевезення різних типів:

квартирний переїзд, переїзд офісу, перевезення меблів і великогабаритних, цінних речей.

 

Автомобільні вантажоперевезенняВантажне таксі «Маяк» пропонує Вам весь спектр послуг автомобільних вантажоперевезень

З нашими знаннями і багаторічним досвідом Ви можете бути впевнені, що Ваш вантаж в надійних руках.

Ми пропонуємо послуги команди професіоналів, матеріали захисту і фіксації під час перевезення, а також сучасний пакувальний матеріал.

 

Вантажоперевезення піаніно

Ви довго чекали переїзду на нове місце проживання і нарешті настав цей момент? Це звичайно ж радісна подія, ось тільки затьмарити його можуть клопоти пов'язані з перевезенням меблів, техніки та іншого майна. Але якщо меблі можна розібрати, техніку упакувати, то як бути з Вашим улюбленим піаніно?

Перевезення піаніновважається однією з найскладніших серед вантажоперевезень. Тільки на перший погляд здається, що піаніно - це міцний інструмент. Насправді ж всередині піаніно дуже крихкий механізм і при найменшому пошкодженні інструмент може прийти в непридатність. При цьому, він ще і дуже важкий інструмент.

Офісні переїзди перевезення

Життя Вашої компанії не стоїть на місці? У зв'язку з розширення штату співробітників, зміною офісу на більш просторий, або з більш вигідним місцем розташування або з будь-яких інших причин Ви плануєте офісний переїзд, перевезення меблів?

Компанія «Маяк» з радістю допоможе Вам у організації офісного переїздуі Ви переконаєтеся, що переїзд може бути виконаний на високому рівні за невисоку оплату.

Вантажоперевезення квартирні

Кожна людина намагається зробити свій будинок затишним і по-справжньому комфортним. У процесі життя ми купує меблі, ретельно підбираємо деталі підходять до нашому інтер'єру і накопичуємо чимала кількість особистих речей І коли стає питання про квартирному переїзді більшість людей охоплює паніка: як перевезти улюблену меблі і речі без пошкоджень і за короткий проміжок часу? У багатьох перевезення меблів, квартирний переїздасоціюється з численними проблемами і нерозв'язними завданнями.Звичайно, ви можете звернутися за допомогою до своїх сусідів або родичам. Але хіба варто витрачати на це своє здоров'я і нерви? Адже без досвіду Ви можете не тільки зіпсувати меблі і дорогі речі, але і отримати травми.

Ми впевнені, що переїзд і перевезення меблівповинні приносити тільки радість. Для цього й існують компанії, які професійно займаються квартирними переїздами.

Вивіз будівельного сміття

Якісний і своєчасний вивіз будівельного та іншого сміття є дуже важливою складовою життя кожної людини, з якою він стикається досить часто. Така необхідність може з'явитися в будь-який, самий не передбачуваний і невідповідний момент, в якому потрібно буде максимально швидко знайти правильний вихід зі сформованої ситуації.

Проблема вантажоперевезення сміття обов'язково виникне у Вас в разі переїзду з одного місця в інше, в процесі ремонту квартири або ж при облагороджування офісу, так як завжди залишається багато зайвого і непотрібного.

На перший погляд Вам може здатися, що вивіз будівельного сміття - це звичайне, дріб'язкова справа, з яким можна легко, не докладаючи особливих зусиль, впоратися і самостійно. Але насправді цей процес є дуже складним. Будівельне сміття має досить велику вагу, для навантаження і перевезення якого, необхідне спеціальне обладнання і допомога справжніх професіоналів.

 

Вантажоперевезення меблів

Якщо Вам необхідно терміново здійснити вантажоперевезення в Києві, а також інших регіонах України, звертайтеся до нас, і ми обов'язково виконаємо всі в максимально короткий термін, якісно і за найоптимальнішою ціною. Для цього потрібно зателефонувати представникові компанії «Маяк» за вказаними номерами телефонів і подати свою заявку.