taksi.mayak@gmail.com

Вантажоперевезення в Києві:

(044) 227-10-11

(093) 045-16-99

(099) 202-23-27

(096) 805-65-58

МИ ПРАЦЮЄМ ЦІЛОДОБОВО

Перевезення габаритного піаніно

Ви довго чекали переїзду на нове місце проживання і нарешті настав цей момент? Це звичайно ж радісна подія, ось тільки затьмарити його можуть клопоти пов'язані з перевезенням меблів, техніки та іншого майна. Але якщо меблі можна розібрати, техніку упакувати, то як бути з Вашим улюбленим піаніно?

Перевезення піаніновважається однією з найскладніших серед вантажоперевезень. Тільки на перший погляд здається, що піаніно - це міцний інструмент. Насправді ж всередині він дуже крихкий механізм і при найменшому пошкодженні інструмент може прийти в непридатність. При цьому, перевезення піаніно дуже відповідальним і важка.

Звичайно, Ви можете спробувати здійснити транспортування  власними силами. Але, як показує досвід, ці спроби закінчуються подряпинами на Вашому улюбленому інструменті, відламаними педалями і порваними струнами. Тому, якщо Вам необхідна  перевезка піаніно ми настійно рекомендуємо Вам звернутися до професіоналів, у яких не одна перевезення габаритних музичних інструментів за плечима.  

У компанії «Маяк» працюють фахівці вищого класу


У компанії «Маяк» працюють фахівці вищого класу і без проблем перевезуть Ваше габаритне "чудо" упакувавши і погрозив його відповідно до правил перевезень великогабаритних цінних вантажів.

Перед перевезенням музичного інструменту наші менеджери уточнять у Вас такі деталі:

 1. поверховість Вашого будинку (поверх вивезення і ввезення інструменту);
 2. наявність вантажного ліфта;
 3. вага, габарити, марку музикального інструменту;
 4. відстань між пунктами в Києві.

При транспортуванні особливо необхідно враховувати його висоту. За цим критерієм можна розділити піаніно на три категорії:

 1. легкі моделі (висота до 120 см, вага до 150 кг). Такі моделі в основному купують для будинку. Перевезення піаніно залежить від поверху вивезення та завезення інструменту;
 2. піаніно висотою 130-150 см і вагою 200-400 кг. Це вже більш професійні інструменти. При перевезенні такого піаніно необхідно бути дуже акуратними, використовувати спеціальні інструменти;
 3. колекційні старовинні інструменти (висота понад 150 см, вага 400 і вище кг). Для транспортування раритетних інструментів необхідна більша кількість професійних вантажників, міцніша пакувальний папір, спеціально обладнаний автомобіль.

Всі ці параметри необхідні для підбору автомобіля, розрахунку кількості вантажників і вартості перевезення піаніно в Києві. Також за цими критеріями наші фахівці підберуть інструменти необхідні для безпечного перевезення Вашого піаніно:

 1. візки з гумовими колесами для перенесення піаніно;
 2. домкрати для важких інструментів;
 3. кріплення для фіксації інструменту;
 4. пакувальна тара і брезент (якщо перевезення в сиру погоду).

Перевезення піаніно - швидко, якісно і недорого


Піаніно- це дуже делікатний і важкий музичний інструмент. Перевезення піаніно вимагає спеціальної підготовки і навичок. Компанія «Маяк» працює в сфері вантажоперевезень вже більше 10 років і з радістю допоможе Вам. Замовте послугу «перевезення піаніно   »у нас і Ви переконаєтесь, що переїзд може бути швидким, якісним і головне недорогим!

Працює цілодобово і без вихідних


Наші контакти: (044) 227-10-11 (багатоканальний), (093) 215-88-86, (099) 386- 55-35, (096) 805-65-58.