taksi.mayak@gmail.com

Вантажоперевезення в Києві:

(044) 227-10-11

(093) 045-16-99

(099) 202-23-27

(096) 805-65-58

МИ ПРАЦЮЄМ ЦІЛОДОБОВО

Принципи автомобільних вантажоперевезень:


Високу якість послуг, що надаються;

Максимальна оптимізація маршруту доставки вантажу;

Доставка вантажу в цілісності й схоронності;

Максимальне скорочення терміну доставки вантажу;

Доступна ціна.

Автомобільні вантажоперевезення Київ

Автоперевезення


Якщо Ви хочете замовити послугу автомобільних вантажоперевезень Київ в компанії «Маяк», тоді телефонуйте в наш диспетчерський центр. Наші співробітники обговорять з Вами видАвтоперевезення Київавтоперевезення, допоможуть підібрати пакувальний матеріал, обговорять умови і терміни, а також дадуть відповідь на всі додаткові питання. У точно призначений час буде подана машина за вказаною адресою. Професійні вантажники розберуть, упакують і завантажать всі Ваші річ, при цьому максимально надійно їх зафіксують. Після автомобільної вантажоперевезення вантажники розвантажать, занесуть, розпакують, зберуть і розставлять меблі та інші речі відповідно до Ваших вказівок.Автомобільні вантажоперевезення Київ з компанією «Маяк» - це своєчасна подача транспорту, упаковка, страховка і гарантована доставка вантажу у встановлений термін за демократичними цінами!

Перевозим більше 10 років


Транспортна компанія «Маяк» надає послуги автоперевезення по Києву вже більше 10 років.Автоперевезення по КиєвуЗа цей час ми стали лідерами на ринку України, отримали величезний досвід і сформували команду професіоналів.

Плануючи переїзд не потрібно розраховувати тільки на свої сили. Не маючи спеціального транспорту і навиком, Ви можете пошкодити річ при їх транспортуванні. Переїжджаючи в нову квартиру, офіс або при необхідності перевезення великогабаритних речей ми рекомендуємо звертатися в компанії, які займаються автоперевезеннями Київ професійно.

Замовивши послуги автоперевезення Київ в компанії «Маяк» Ви отримуєте: якісні послуги. Ми ретельно підбирає співробітників, які мають досвід і необхідні знання в області перевезень. Наші диспетчери дадуть відповідь на всі питання, підберуть економічний транспорт і оптимальний маршрут перевезення, а водій та вантажники забезпечать своєчасне перевезення Ваших речей в цілісності й схоронності.

Компанія «Маяк» з радістю візьме на себе всі проблеми пов'язані з квартирним, офісним переїздами, перевезенням меблів або піаніно. Телефонуйте нам вже зараз і Ви переконаєтеся, що автоперевезення по Києву можуть бути швидкими, якісними, за доступними цінами і без зайвого клопоту!

Переваги автомобільних вантажоперевезень в Києві компанією "Маяк":


Надійність компанії. Товарів для автомобільних перевезень по Києву ми використовуємо власний транспорт. Всі водії та вантажники пройшли спеціальний відбір і володіють необхідними для перевезень навичками.

Перевезення вантажу в цілісності і в термін. Обговоривши всі деталі з нашими диспетчерами, ми гарантує подачу автотранспорту в термін і відповідаємо за акуратну, надійне перевезення всіх Ваших речей. Для перевезення великогабаритних, крихких і цінних речей ми використовуємо спеціальний пакувальний матеріал і інструменти.

Доступні ціни. За 10 років роботи на ринку ми зарекомендували себе, як надійна компанія, яка надає якісні послуги. Завдяки цьому ми напрацювали базу клієнтів, багато з яких обслуговують нашими послугами вже не перший рік. Це дає нам можливість надавати послуги автоперевезень Київ за демократичними цінами. Для постійних і корпоративних клієнтів у нас діє система знижок.

Працюємо цілодобово і без вихідних!


Наші контакти: (044) 227-10-11 (багатоканальний), (093) 215 -88-86, (099) 386-55-35, (096) 805-65-58.