taksi.mayak@gmail.com

Вантажоперевезення в Києві:

(044) 227-10-11

(093) 045-16-99

(099) 202-23-27

(096) 805-65-58

МИ ПРАЦЮЄМ ЦІЛОДОБОВО

Газель для вантажоперевезень

Газель для вантажоперевезень:


Як правило, звертаючись за послугами вантажоперевезень, людину цікавить оперативність вантажоперевезень, професіоналізм організації та здійснення вантажоперевезень, а також прийнятна ціна. Всі ці складові і є основними принципами роботи нашої компанії.

Для здійснення надійних вантажоперевезень і доставки Ваших речей в цілісності й схоронності, у нас є спеціально оснащений і повністю працездатний парк вантажного таксі.

В основному ми використовуємо автомобіль Газель для вантажоперевезень.

Газель по праву вважається одним з самих надійних та невибагливих автомобілів. І тому, для перевезення по Києву Газель підходить краще за всіх автомобілів.

Вантажоперевезення по Києву ГазельПереваги перевезення меблів Газеллю:


Зручне навантаження речей різних габаритів;

Наявність високого тенту;

Супровід вантажу від 2-х до 5-ти пасажирів;

Невеликі габарити і можливість заїзду в двори, вузькі вулички.

Вантажоперевезення Газеллю по Києву:


Також великим плюсом, при здійсненні вантажоперевезень Газеллю в Києві, є маневреність автомобіля під час перевезення вантажів по місту. Іноді потрібно перевезення одного предмета меблів, наприклад шафи, або невеликої кількості речей, тоді для такого роду вантажоперевезення по Києву Газель теж підійде найкращим чином.

Перевезення по Києву ГазельБільшість компаній, які надають послуги вантажоперевезень, не можуть задовольнити всі вимоги замовника. Клієнти часто стикаються з проблемами несвоєчасного подання автомобіля, неможливістю замовити перевезення «терміново» або високими цінами. Ми знаємо, що надійність і швидкість обслуговування за демократичними цінами - це запорука успіху будь-якої компанії.

Замовивши послуги вантажоперевезень в компанії «Маяк» Ви заощадите свій час і гроші. За допомогою Газелі ми перевеземо меблі, техніку, піаніно, промислові вантажі до 2 тонн по Києву (області) і всій Україні.

Ми гарантуємо збереження вантажу, що перевозиться і виконання поставленого завдання в строк!

Працюємо цілодобово і без вихідних!


Наші контакти: (044) 227-10-11 (багатоканальний), (093) 215 -88-86, (099) 386-55-35, (096) 805-65-58.