taksi.mayak@gmail.com

Вантажоперевезення в Києві:

(044) 227-10-11

(093) 045-16-99

(099) 202-23-27

(096) 805-65-58

МИ ПРАЦЮЄМ ЦІЛОДОБОВО

Перевозим вантаж більше 10 років!


Здійснюючи вантажоперевезення вже більше 10 років, компанія «Маяк» по праву заслужила Перевезення вантажіврепутацію надійного партнера і зайняла на ринку лідируючі позиції в даному напрямку. Наявність власного автопарку, багаторічний досвід і налагоджена система відправки та отримання вантажів дозволяють нам швидко і якісно виконувати свою роботу. Ми без проблем перевеземо як одну річ, наприклад шафа, піаніно, так і можемо забезпечити перевезення вантажів для постачання складів клієнтів з постійним потоком товарів.

Як ми перевозимо вантаж?


Перед тим, як відправити вантаж оформляється повний пакетПеревезення вантажів по Києву Документів, де прописуються всі умови перевезення вантажу, терміни і вартість. Це і є гарантією успішного виконання Вашого замовлення. Компанія «Маяк» дає можливість перевезти вантаж будь-якої специфіки, будь то будівельне сміття, меблі, оргтехніка, продукти харчування або медикаменти.

Доставка товарів з компанією «Маяк» - це:


консультація та отримання відповідей на будь-які Ваші питання по послугах перевезення вантажів;

Перевезти вантажвисокий професіоналізм кожного співробітника;

підбір економічного автотранспорту для перевезення товарів;

розрахунок оптимального маршруту для перевезення вантажів в Києві і всій Україні;

дотримання всіх норм безпеки та правил при перевезення вантажів;

організація спеціального супроводу для особливо цінних і небезпечних вантажів;

гарантія доставки вантажів в цілісності і в строк;

гнучка система ціноутворення.

Ми надаємо комплекс транспортних послуг по Києву (області) і всій Україні:


доставка вантажів за схемою «двері-двері», «двері-склад», «склад-двері», «склад-склад»;

доставка вантажів по торговельних мережах;

доставка документів;

доставка нестандартних, великогабаритних вантажів.

Термінова доставка вантажу


У компанії «Маяк» Ви можете замовити послугу термінової доставки вантажу. Для цього заповніть онлайн заявку на сайті або зателефонуйте в наш диспетчерський центр. Вкажіть необхідні терміниПеревезення вантажівдоставки, вага, габарити вантажу, пункт призначення і ми максимально швидко виконаємо Ваше замовлення. Ми працюємо за готівковим і безготівковим розрахунках, а також пропонуємо систему знижок для постійних клієнтів.

Наша компанія постійно прагне до вдосконалення послуг, що надаються і це дозволяє нам весь час розширювати клієнтську базу. На даний момент клієнтами і партнерами компанії «Маяк» є не тільки організації України, а й відомі компанії СНД і Європи.

індвідуально підхід до клієнтів


Індивідуальний підхід до кожного клієнта, висока якість послуг, що надаються, виконання всіх зобов'язань і лояльні ціни - це основні чинники, які вигідно відрізняють компанію «Маяк» від конкурентів і сприяють збереженню лідируючих позицій на ринку вантажоперевезень уже багато років.

Якщо Ви хочете отримати якісні послуги перевезення вантажів по Києву, Україна за демократичними цінами в максимально короткі терміни, тоді компанія «Маяк» - це Ваш вибір!

Перевезення вантажів по Києву


Наші контакти: (044) 227-10-11 (багатоканальний), (093) 215 -88-86, (099) 386-55-35, (096) 805-65-58.