taksi.mayak@gmail.com

Вантажоперевезення в Києві:

(044) 227-10-11

(093) 045-16-99

(099) 202-23-27

(096) 805-65-58

МИ ПРАЦЮЄМ ЦІЛОДОБОВО

Перевезти меблі?


Тільки на перший погляд може здатися, що перевіз меблів- це не таке вже й складне завдання. Звичайно, можна спробувати перевезти меблі своїми силами, звернувшись за допомогою до своїх родичів, друзів і сусідів. Але перед тим, як здійснювати вантажоперевезення меблів самостійно подумайте про прийдешні попереду проблеми: автомобіль не обладнаний для перевезення меблів по Києву, речі не упаковані як слід і можуть бути пошкоджені при транспортуванні, при винесенні меблі можна вдарити і відбити кілька деталей, подряпати або розбити скло. Для розбирання і подальшої збірки меблів у Вас може не виявитися необхідних інструментів, а також деякі частини меблів будуть зламані або на ваш погляд зайвими. Може також постраждати ремонт у Вашій квартирі. У підсумку на вантажне перевезення меблів Ви витратите багато зайвих сил, нервів і фінансів на виправлення помилок. Невже потрібно так ризикувати і витрачати своє здоров'я даремно?

Освічені фахівці


Компанія «Маяк» пропонує свої послуги з перевезення меблів в Києві.Вантажні перевезення меблів У нас працює професійна команда, яка володіє необхідними навичками і досвідом. Ми продумаємо і зробимо все за Вас! Найнявши нашу компанію, Ви переконаєтеся, що переїзд може бути легким і радісною подією в житті!

Якщо Ви цінуєте свій час і дорожите своїм здоров'ям, тоді краще всього довірити такий процес, як перевезення меблів Київ, компанії з багаторічним досвідом. За роки своєї роботи наша компанія стикалася з безліччю труднощів, але ми навчилися їх долати. Тепер, скориставшись своїми навичками, ми з радістю допоможемо Вам переїхати без проблем і за максимально короткий час.

Критерії перевезення меблів


Компанія «Маяк» пропонує Вам послуги перевезення меблів недорого. Остаточна ціна перевезення розраховується для кожного клієнта індивідуально і залежить від наступних критеріїв:

Кількість і розміри транспортується меблів;

Замовлення послуги розбирання та збирання меблів;

Вид і кількість пакувального матеріалу;

Кількість робочих, необхідне для перевезення по Києву меблів;

Габарити і вид автомобіля;

Поверховість будинку і наявність ліфта.

Етапи вантажоперевезення меблів:


Оцінка масштабів майбутньої роботи.

   Наші менеджери зроблять оцінку по телефону або фахівець-оцінювач приїде безпосередньо на об'єкт в зручний для Вас час.

Узгодження і визначення часу і маршруту перевезення меблів.

   У призначений час на місце переїзду під'їде спеціально обладнаний для перевезення меблів по Києву автомобіль з вантажниками. Завдяки наявності власного автопарку, ми зможе без проблем підібрати автомобіль підходить саме для перевезення Ваших вантажів. В автопарку нашого підприємства представлені автомобілі різних марок: Газель, Рено, Медседес, Тата, Івеко, МАН і МАЗ. Також наші менеджери розрахують найбільш короткий і економічно вигідний маршрут для перевезення меблів Київ недорого.

Перевезення меблів по КиєвуРозбирання меблів.

   За допомогою спеціальних інструментів і пристосувань наші фахівці розберуть меблі. Всі наші співробітники мають величезний досвід роботи з меблями як вітчизняного, так і імпортного виробництва. Спочатку з меблів виймаються частини, які не закріплені - полки, скла. Після цього знімаються розсувні панелі, двері і потім розбирається корпус меблів. Всі болти, шурупи, шпонки, тобто кріпильні матеріали, упаковуються в спеціальні коробочки і маркуються. Тому ми гарантує цілісність і збереження меблів.

Упаковка меблів.

   Щоб уникнути пошкоджень і подряпин наші співробітники грамотно спакую Ваші меблі. Для вантажоперевезення меблів Київ ми використовуємо різні матеріали: коробки, повітряно-бульбашкову плівку, стретч-плівку, гофрокартон, скотч, поліетиленову плівку, поролон. Ми підберемо вид і кількість пакувального матеріалу спеціально для Вашого вантажу.

Навантаження й розвантаження меблів.

   Наші вантажники - професіонали своєї справи. Вони без проблем занурять меблі в спеціально призначений автомобіль, надійно його зафіксують і розвантажать на новому місці. Всі наші автомобілі обладнані спеціальними кріпленнями, тому меблі буде надійно зафіксована і не пошкодиться під час перевезення. Так що, ми відповідаємо за збереження Ваших речей і гарантуємо їх доставку без пошкоджень.

Збірка і розстановка, після перевезення, меблів на новому місці.

   Наші фахівці розставлять всі меблі відповідно до Ваших вказівок.

Прибирання і вивезення сміття та залишків пакувального матеріалу.

Чому в Києві перевезення меблів потрібно замовляти в компанії «Маяк»?


Всі наші співробітники професіонали своєї справи;

Ми дотримуємося всіх правил і норми безпеки при перевезенні меблів;

Для перевезення особливо цінною і антикварних меблів ми можемо організувати спеціальне супровід;

Виконуємо замовлення в точно визначені строки;

Ми пропонуємо доступні ціни та знижки.

Швидко, якісно і дешево!


Вантажоперевезення меблів по Києву

Вантажне таксі «Маяк» забезпечить якісну, надійну і професійну вантажоперевезення меблів в Києві, київської області та всієї України. Наша компанія вже давно стала лідером на ринку вантажоперевезень в Україні, залишивши конкурентів далеко позаду. Високоякісна перевезення меблів за найнижчими цінами в Києві ось, що змушує наших клієнтів ставити високі оцінки нашому підприємству і знову звертатися за послугами саме до нас.

Як замовити перевезення меблів в Києві?


Вантажоперевезення меблів КиївЗамовити послугу перевезення меблів по Києву і всій Україні ви можете прямо зараз. Зателефонуйте за одним із телефонів, зазначеному на нашому сайті, і наші менеджери з радістю дадуть відповідь на всі Ваші запитання. Для постійних клієнтів у нас діють знижки. Ми працюємо цілодобово без перерв і вихідних.


Наші контакти: (044) 227-10-11 (багатоканальний), (093) 215 -88-86, (099) 386-55-35, (096) 805-65-58.