taksi.mayak@gmail.com

Вантажоперевезення в Києві:

(044) 227-10-11

(093) 045-16-99

(099) 202-23-27

(096) 805-65-58

МИ ПРАЦЮЄМ ЦІЛОДОБОВО

Вантажоперевезення по Києву і Україні


Вантажоперевезення по Києву і УкраїніЗапорукою успіху і стабільності нашої роботи є індивідуальний і особливий підхід до кожного клієнта. Здійснюючи вантажоперевезення по Києву, Україні ми враховуємо всі побажання замовників, виконуємо свою роботу на високому рівні і в мінімальні терміни. І все це ми робимо для того, щоб догодити Вам і полегшити життя.

Переїзди в наш час - це невід'ємна частина життя. Кожен з Вас вже стикався або зіткнеться найближчим часом з необхідністю перевезти меблі, техніку, піаніно або інші речі. Наша компанія здійснює квартирний і офісний переїзди, а також без проблем перевезе меблі і вивезе будівельне сміття. Ще одним напрямком нашої діяльності, є послуги вантажоперевезень в Києві, області великогабаритних, раритетних і крихких речей.

Безпечні вантажоперевезення


Вантажоперевезення Київ та областьДля безпечного перевезення вантажів ми використовуємо різні пакувальні матеріали. Також всі наші автомобілі оснащені спеціальним обладнанням, яке допоможе надійно зафіксувати речі і тим самим дозволить доставити їх цілими і неушкодженими до місця призначення. На нашому сайті Ви зможете подивитися тарифи, автопарк, і різну інформацію присвячені послузі "Вантажоперевезення Київ, Україна".

Гарантія та якість


Ми гарантуємо, що після замовлення послуг вантажоперевезень Київ, область в компанії «Маяк» Ви залишитеся задоволені і станете нашими постійними клієнтами. Якщо у Вас виникли будь-які додаткові питання, тоді зв'яжіться з нашими менеджерами і вони з радістю Вам допоможуть.

За 10 років роботи на ринку України ми встигли себе зарекомендувати, як надійна компанія, яка виконує перед заказниками всі свої зобов'язання якісно і в строк. Звертайтеся за послугами вантажоперевезень по Києву, Україні в транспортну компанію «Маяк» і Ви переконаєтеся, що переїзд - це не проблема, а нова перспектива!


Наші контакти: (044) 227-10-11 (багатоканальний), (093) 215 -88-86, (099) 386-55-35, (096) 805-65-58.