taksi.mayak@gmail.com

Вантажоперевезення в Києві:

(044) 227-10-11

(093) 045-16-99

(099) 202-23-27

(096) 805-65-58

МИ ПРАЦЮЄМ ЦІЛОДОБОВО

Вивіз сміття (Київ) та інші вантажоперевезення від компанії "Мяак"

Вивіз будівельного сміття

Якісний і своєчасний вивіз будівельного та іншого сміття є дуже важливою складовою життя кожної людини, з якою він стикається досить часто. Така необхідність може з'явитися в будь-який, самий не передбачуваний і невідповідний момент, в якому потрібно буде максимально швидко знайти правильний вихід зі сформованої ситуації.

Проблема вантажоперевезення сміття обов'язково виникне у Вас в разі переїзду з одного місця в інше, в процесі ремонту квартири або ж при облагороджування офісу, так як завжди залишається багато зайвого і непотрібного.

На перший погляд Вам може здатися, що вивіз будівельного сміття - це звичайне, дріб'язкова справа, з яким можна легко, не докладаючи особливих зусиль, впоратися і самостійно. Але насправді цей процес є дуже складним. Будівельне сміття має досить велику вагу, для навантаження і перевезення якого, необхідне спеціальне обладнання і допомога справжніх професіоналів.

 

Вартість послуг


Мінімальне замовлення 300 грн/за 1 ходку
Вантажопідйомність до 1,5 тонни
Обсяг до 10 кубів
Мінімальне замовлення 600 грн/за 1 ходку
Вантажопідйомність до 5 тонн
Обсяг до 20 кубів

Забезпечуємо вивезення будівельного сміття по Києву більше 10 років


Вантажне таксі «Маяк» організовує вивіз будівельного сміття швидко і якісно. Наша компанія успішно працює в даному сегменті сфери послуг на протязі вже більше ніж 10 років.

Вантажоперевезення будь-якої складності від компанії "Маяк"


Вивіз будівельного сміття

Якщо у Вашому будинку йде ремонт і вам необхідна компанія, яка повністю і своєчасно організувала б вивезення будівельного сміття, тоді звертайтеся до нас, в вантажне таксі «Маяк». Ми гарантуємо високу якість виконаних робіт і забезпечимо, зі свого боку, всі необхідні умови для безперервного виконання ремонту.

Технічні ресурси нашої компанії дозволяють здійснювати транспортування будівельних відходів будь-якої складності, незалежно від їх габаритів. Це може бути штукатурка, скло, дошки, бита цегла, дверні та віконні рами, шпалери, стара або не потрібно меблі, зіпсована техніка та багато іншого.

Індивідуальний підхід до кожного свого клієнта, забезпечить максимально якісний результат. Тепер Вам абсолютно не потрібно переживати, нервувати, додатково витрачати дорогоцінні емоції і фізичні сили для того, що б здійснити вивезення будівельного сміття (Київ) зі свого будинку. Компанія «Маяк» - це надійні руки, які зроблять все роботу за Вас.

У нас працюють виключно професійні співробітники, що мають велику підтримку і безцінну практичну діяльність в даній сфері, а також знають всі тонкощі і специфіку виконання цієї роботи. Ми обов'язково Вам допоможемо здійснити вивезення будівельного сміття та зробимо це на вищому рівні.

Автопарк компанії "Маяк"


Прибирання будівельного сміття

Ми пропонуємо величезний перелік послуг і виконуємо вантажоперевезення (Київ, Одеса, Харків та інші міста України) протягом вже багатьох років, співпрацюючи зі своїми клієнтами як разово, так і на постійній основі. Вартість ви можете дізнатися тут.

Вивіз будівельного сміття з вантажним таксі "Маяк" завжди краще!


Вивіз будівельного сміття

Здійснювати будь-які вантажоперевезення (Київ) з ​​нами завжди просто, зручно і вигідно. Компанія «Маяк» має цілий ряд переваг:

  1. Висока якість вивезення будівельного сміття забезпечується професійними навичками і досвідом роботи наших співробітників;
  2. Ми використовуємо сучасні технології, справну автомобільну техніку, максимально підходить під специфіку вантажоперевезення;
  3. Організовуємо вивезення будівельного сміття по найоптимальнішим, доступними цінами в Києві та інших регіонах;
  4. Вантажне таксі «Маяк» завжди виконує роботу сумлінно, якісно і своєчасно;
  5. У нас універсальна і максимально зручна форма. Ви можете оплатити як за безготівковим, так і за готівковим розрахунком.

Якщо у Вас виникла потреба в найкоротші терміни здійснити вивезення будівельного сміття (Київ), тоді звертайтеся нам. Компанія «Маяк» з радістю допоможе мінімізувати Ваші трудові і моральні витрати, а також якісно виконає всю роботу.

Працюємо без вихідних і цілодобово


Наші телефони: (099) 386-55-35, (096) 805- 65-58, (093) 215-88-86, (044) 227-10-11 (багатоканальний).

Адреса компанії "Маяк": Київ, вул. Артема, 25, офіс 13.