taksi.mayak@gmail.com

Вантажоперевезення в Києві:

(044) 227-10-11

(093) 045-16-99

(099) 202-23-27

(096) 805-65-58

МИ ПРАЦЮЄМ ЦІЛОДОБОВО

Квартирний переїздКожна людина намагається зробити свій будинок затишним і по-справжньому комфортним. У процесі життя ми купує меблі, ретельно підбираємо деталі підходять до нашому інтер'єру і накопичуємо чимала кількість особистих речей І коли стає питання про квартирному переїзді більшість людей охоплює паніка: як перевезти улюблену меблі і речі без пошкоджень і за короткий проміжок часу? У багатьох перевезення меблів, квартирний переїздасоціюється з численними проблемами і нерозв'язними завданнями. Звичайно, ви можете звернутися за допомогою до своїх сусідів або родичам. Але хіба варто витрачати на це своє здоров'я і нерви? Адже без досвіду Ви можете не тільки зіпсувати меблі і дорогі речі, але і отримати травми.

Досвід більше 10 років


Компанія «Маяк» має досвід вантажоперевезень більше 10 років і з задоволенням допоможе здійснити переїзд меблівшвидко, якісно, ​​акуратно і головне недорого!

Квартирний переїзд КиївМи перевозимо все: Меблі, побутову техніку, рослини, тварин і будь-які інші речі, які створюють неповторну атмосферу у Вашому домі. Співробітники нашої компанії часто стикаються з упаковкою, перевозом нестандартних і вимагають особливого поводження речей, таких як - музичні інструменти, антикварні речі, тендітні предмети інтер'єру. Однак широкий спектр пакувальних матеріалів, сучасні технології та багаторічний досвід дозволяє нам вирішувати проблеми будь-якої складності.

Для переїзду, перевезення меблів зв'яжіться з нашим менеджером, назвіть передбачувану дату переїзду і приблизний обсяг нажитого Вами майна. Обов'язково повідомте про наявність великогабаритних (піаніно, сейф) і цінних речей. Після уточнення всіх нюансів менеджер розрахує попередню вартість перевезення, квартирного переїзду, а також складе приблизний план переїзду. Як правило квартирний переїзд займає один день, але за Вашим бажанням ми можемо розбити цей процес на кілька етапів.

І так, починаємо квартирний переїзд!У призначений день і час перевезення меблів, вантажники нашої компанії упакують і складуть речі в коробки, акуратно розберуть і упакують меблі. Після цього всі речі винесуть і занурять в спеціально обладнаний для переїзду меблів транспорт. На новому місці наші співробітники вивантажать, занесуть, розпакують і розставлять всі речі відповідно до Ваших вказівок. Все сміття та пакувальний матеріал також приберуть і вивезуть наші співробітники.

Переваги нашого вантажного таксі


Таким чином, перевагами перевезення меблів, квартирного переїздуз компанією «Маяк» є:

  1. Досвідчені консультанти, які оцінять вартість переїзду, дадуть відповідь на всі питання і дадуть цінні рекомендації. Вантажники професійно упакують, винесуть і доставлять меблі та інші речі на нове місце.
  2. Наш автопарк дозволяє підібрати потрібний для Вашого переїзду автомобіль. Всі автомобілі оснащені спеціальними кріпленнями для безпечно перевозу речей любих розмірів.
  3. Ми даємо гарантію, що всі меблі і техніка будуть доставлені без пошкоджень.
  4. Ви самі вибираєте дату і час переїзду.
  5. Наші ціни найдемократичніші в Києві.

Працює цілодобово і без вихідних


Наші контакти: (044) 227-10-11 (багатоканальний), (093) 215-88-86, (099) 386- 55-35, (096) 805-65-58.