taksi.mayak@gmail.com

Вантажоперевезення в Києві:

(044) 227-10-11

(093) 045-16-99

(099) 202-23-27

(096) 805-65-58

МИ ПРАЦЮЄМ ЦІЛОДОБОВО

Вантажному таксі "Маяк" на постійну роботу требуються:

 

- Водій зі своїм вантажним авто в Києві (вантажопідйомність від 5 тонн)

Дзвонити з 15  до 19 крім вихідних

Дуже важко в наш час знайти хорошу компанію, яка забезпечила б якісні вантажоперевезення. Київ або інше місто України - це не має абсолютно ніякого значення, так як з такою проблемою зустрічаються щодня дуже велика кількість людей, незалежно від геотаргетинга. Вона була і завжди буде актуальною для кожного.

Цілком природним і зрозумілим є те, що при пошуку вантажного таксі, все шукають високий рівень сервісу за порівняно низькі ціни, з максимальною вигодою, в першу чергу, для себе. Але, згідно із законом сучасного жанру, процес вибору затягується, ускладнюється додатковими проблемами, а також супутніми чинниками і перетворюється на страшну головну біль, ліки від якої знайти досить важко.

Здавалося б, безвихідна ситуація, в якій зробити правильний вибір практично не реально. Але не варто бити тривогу і панікувати. Рішення є, і воно безпосередньо пов'язане з компанією «Маяк», яка виконує вантажоперевезення в Києві і області вже протягом багатьох років і зарекомендувала себе тільки з позитивного боку.

Ми завжди намагаємося увійти в становище клієнта, змоделювати можливі варіанти реалізації вантажоперевезення і максимально точно спроектувати ситуацію, в якій знаходиться замовник. Це дозволяє нам легко знаходити спільну мову з клієнтом і практично повністю відобразити його задум, реалізувати і отримати бажаний результат.

Для такої ефективної роботи ми особливо ретельно підходимо до питання набору персоналу в штат нашої компанії. У нас високі вимоги до своїх співробітників, але і відповідні умови, в яких кожен почуватиметься досить комфортно. Ми цінуємо, в першу чергу професіоналізм, в поняття якого вкладаємо старанність, вихованість, високі моральні якості, бажання до постійного самовдосконалення, а також практичні навички і досвід роботи в даній сфері.

Якщо Ви хочете працювати в дружньому колективі, щодня отримувати задоволення від своєї професії, розвиватися в даному напрямку, добре заробляти і мати прекрасні перспективи кар'єрного росту, тоді звертайтеся до нас. Звертайтеся і ми з радістю розглянемо Вашу кандидатуру. Давайте разом здійснювати вантажоперевезення в Києві, а також інших регіонах України і дарувати своїм клієнтам виключно позитивні емоції!